Proces projekcie a výroby

Projekcia

Vo fáze projekcie dochádza k príprave technických, montážnych a výrobných dokumentov. Tu sa používajú najmodernejšie projekčné technológie na spracovanie technických a výrobných plánov, ktoré sú kompatibilné aj s BIM (Building Information Modeling). Vďaka týmto technológiám sa výrazne skracuje čas projekcie a navrhovania stavieb. Vo fáze projekcie dochádza ku komunikácii a odsúhlasovaní projektových dokumentácií. Náš profesionálny tím inžinierov je pripravený poskytnúť akékoľvek poradenstvo v procese navrhovania, finalizácie projektov, ako aj statického posúdenia stavieb.

Optimalizácia

Po ukončení pojekcie a odsúhlasení technických dokumentov prichádza fáza optimalizácie. Následne sa pripravujú a zhotovujú panely predpripravené na mieru – označené podľa projektovej dokumentácie. V tejto fáze dochádza k optimalizácii narezových plánov.
Zákazníci tak dostávajú predpripravené a označené panely bez potreby dodatočných opracovaní. Proces výstavby je potom veľmi rýchly, presný a zákazníkom nevzniká stavebný odpad z panelov.

Výroba

Proces výroby prebieha v riadených a prísne kontrolovaných továrenských podmienkach.
Továrenské podmienky a strojová technológia zabezpečujú enormnú rýchlosť, precíznosť a efektivitu výroby stavebného systému SE-SIP. Sendvičový panel vzniká adhezívnym lepením izolačného jadra medzi dve 15mm hrubé OSB TOP 4 dosky. Následne panel tuhne a zreje v hydraulickom lise. Po vytuhnutí dochádza k formátovaniu a označovaniu panelov. Po skompletizovaní zákazky sa panely, ako aj všetky ostatné materiály potrebné na zhotovenie stavby naložia na nákladné vozidlá, ktoré ich prevezú na miesto stavby.

Montáž

Zákazníkom poskytujeme technickú podporu, ako aj vzdelávacie služby.