Nadstavby a prístavby

Hľadáte riešenie pre rozšírenie svojej stavby formou prístavby alebo plánujete realizovať nadstavbu?

Ak ste sa rozhodli rozširovať svoje podnikateľské priestory alebo bývanie, ale obmedzuje Vás pozemok, ideálnym riešením je v rámci možností nadstavba alebo prístavba k existujúcemu objektu. Problém môže nastať, ak Vaša existujúca stavba nebola projektovaná na dodatočnú záťaž vo forme nadstavby.

Stavebný systém SE-SIP prínáša riešenie pre nadstavby alebo prístavby

Stavebný systém SE-SIP bude Vaším ideálnym riešením a je ako stvorený na zhotovenie prístavby alebo nadstavby. Kedže ide o ľahký stavebný systém (8x ľahší než murovaná stavba), v prípade nadstavby nebude príliš zaťažovať pôvodnú stavbu. Rýchlosť výstavby zabezpečí plynulý priebeh realizácie. V prípade, ak sa v existujúcom objekte nachádza Vaša prevádzka alebo sa tam býva, nie je nutné objekt počas výstavby opustiť, prípadne vašu prevádzku zatvoriť. Robustnosť stavebného systému SE-SIP zabezpečí finálny vzhľad nového objektu takmer nerozoznateľného od pôvodnej stavby. Tepelnoizolačné vlastnosti panelov zabezpečia najvyšší tepelný komfort. Zároveň pôjde o nízkoenergetický objekt, čo bude znamenať rapídne zníženie nákladov na prevádzku.

Vaša nová prevádzka alebo obytný priestor vyrastú vo veľmi krátkom čase a bez toho, aby narušili Vaše podnikanie alebo bývanie.

Najnovšie realizácie